Menu

Verkooppunten AgriMestMix & Compost-O

[ve_gmap map=”951″]

Hoofdkantoor Rinagro B.V., Piaam.
E: info@rinagro.nl
T:0515- 23 227 24

Verkooper Geert Kroes, 6575 JA PERSINGEN
E: kroes@rinagro.nl
T: 06-51984621

Verkooppunt Agradrie, Plaggenweg 41, 3774 RN Kootwijkerbroek
E: info@agradriefarmproducts.nl
Gert van Lagen: T: +316 512 431 42
Jaap de Koning: T: +316 306 020 61

Verkooppunt Cor Politiek, Wons, Friesland, Nederland.
E: cor@rinagro.nl
T: 06 18 98 78 24

Verkooppunt Hette Hettinga, Terherne, Friesland, Nederland.
E: hette@rinagro.nl
T: 06 30 34 22 64

Verkooppunt Eddy Bergsma, Eastermar, Friesland, Nederland.
E: eddy@rinagro.nl
T: 06 10 06 71 53

Dealer Eckhardt, Jipsinghuizen, Groningen, Nederland.
E: gebroederseckhardt@hetnet.nl
T: 0599 326 219

Verkooppunt Gert aan het Rot, Bergentheim, Overijssel, Nederland.
E: gert@rinagro.nl
T: 06 11 93 75 01

Opslagpunt Joris Ruijter, Hauwert, Noord-Holland, Nederland.
E: joris@rinagro.nl
T: 06 48 08 19 37

Dealer van Vulpen, Werkendam, Noord-Brabant, Nederland.
E: vanvulpenagro@kliksafe.nl
T: 06 51 36 83 84

Dealer Joustra, Middelburg, Zeeland, Nederland.
E: t.y.joustra@hetnet.nl
T: 06 22 60 00 73